Konopný shop


Kdo hledá nějaké lekce hindského jazyka, může se něčemu naučit ZDE.

Informace z oblasti
KNIHOVNICTVÍ.

Reklamy pouze SEM. Jinak mažu a ignoruju.

DESIGN by LABANDA.

NESPŘÁTELUJI ANI SE NEÚČASTNÍM ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ.

Duben 2011

7. Věta - Tal vez estoy equivocado.

3. dubna 2011 v 21:09 | MadameBijou |  Mluvíme španělsky
Věta číslo sedm: TAL VEZ ESTOY EQUIVOCADO.

vyslovujeme Tal ves estoj ekivokádo.
znamená Možná, že se mýlím.

Citát č. 23 - La Bruyére

3. dubna 2011 v 20:59 | MadameBijou |  Citáty
Je třeba se smát dřív, než budete šťastni, protože by se vám mohlo stát, že zemřete a nezasmějete se.

( La Bruyére )

Achát

3. dubna 2011 v 20:48 | MadameBijou |  Vlastnosti drahokamů
ACHÁT

Dodává odvahu, vytrvalost, stabilitu a vyrovnanost, pomáhá nám ve všech situacích zůstat věrni sobě samým a udržet si rovnováhu, chrání před nežádoucími vlivy.

V barvách achátu se projevuje takřka nevyčerpatelné bohatství zemních tónů, uspořádané velmi často ve formách a strukturách, které připomínají krajinu nebo vrstvy zemských hornin.
Achát spojuje naši duši s těmi pozemskými vibracemi, které nám pomáhají zůstat vyrovnaní a pevní uprostřed nesčetných požadavků a bojů každodenního života. Tento kámen nám umožňuje zůstat věrni sobě samým ve všech situacích a projevit odvahu a vytrvalost. Dodává stabilitu a vyrovnanost a chrání vnitřní podstatu svého nositele před nežádoucími vlivy.
Kromě toho posiluje achát sebeúctu a respekt vůči vlastnímu tělu a zostřuje pochopení skrytých duševních pohnutek v nás samých i v ostatních.
Podle různých podání má achát moc přemísťovat horniny a ukazovat skryté poklady. Mužům prý zajišťuje přízeň žen. Kromě toho údajně dodává schopnost rozlišovat mezi opravdovými a falešnými přáteli.

Tiší a dodává sílu

Už ve středověku se achátu používalo k zmírnění horečnatých infekcí a k léčbě epilepsie a náměsíčnosti. V moderní nauce o léčbě drahokamy se achát kromě toho používá k zmírňování bolestí hlavy a kožních chorob a k posílení plodnosti.

Achát pro Býky a Štíry

Achát dodává Býkům sebedůvěru a podporuje pozitivní projevy jejich se zemí spojené, důkladné a uvážlivé povahy. Pod ochranným vlivem achátu se může Býk optimálně rozvíjet a vykonat věci, které vyžadují vytrvalost, trpělivost a smysl pro realitu. Štírům pomáhá zůstat uprostřed všech útoků a pokušení věrni sobě samým. Posiluje i jejich schopnost rozpoznat skrytá hnutí duše.

( čerpáno z knihy Energetické náramky z drahých kamenů od autorky Shalily Sharamon )
Konopný shop