Konopný shop


Kdo hledá nějaké lekce hindského jazyka, může se něčemu naučit ZDE.

Informace z oblasti
KNIHOVNICTVÍ.

Reklamy pouze SEM. Jinak mažu a ignoruju.

DESIGN by LABANDA.

NESPŘÁTELUJI ANI SE NEÚČASTNÍM ŽÁDNÝCH SOUTĚŽÍ.

Budeme se stěhovat!

23. srpna 2011 v 13:59 | MadameBijou
Ano, je to tak, ale tím nemám na mysli stěhování z domu do bytu či jinam. My pořád zůstáváme na svém místě v našem super rodinném domě. Jen náš e-shop se stěhuje, jelikož je neviditelný a i ti, kteří o něm vědí, jej až na světlé výjimky, kterým moc děkuji, velmi úspěšně ignorují. Takže dojde na velké stěhování. Vůbec nevím, jak se to dělá. Pomůže nám s tím můj bratranec, který se v tom vyzná. Jsem moc zvědavá, jak to nakonec všechno bude. Měl by přijet v sobotu. I přes veškerou naši snahu máme skoro nulovou návštěvnost a tak není zbytí. Já mám od října školu v Praze a potřebuju vydělávat. To takto nejde. Chtěla jsem vám to včas oznámit, aby někteří věrní jedinci nešli na e-shop a nezjistili, že už není na své původní adrese. Novou adresu včas oznámím. Nemějte obavy.
Já z toho nemám moc dobrý pocit. Stěhovat jsem se nechtěla, ale jak to tak vidím, nutí mě k tomu okolnosti. Pokud se to poté zlepší, tak mi už bude jedno, že máme úplně jinou adresu i jiné stránky. Teď je mi to ale upřímně líto, jelikož vím, že jsem se celý ten rok snažila zbytečně a to už nemůžu vrátit zpátky.
Doufám, že naši věrní návštěvníci e-shopu to přijmou v pohodě a rychle se přeorientují. Navíc budeme víc vidět, takže nás bude možné snadněji najít na netu.

Potřebovala jsem si trochu postěžovat, tak se na mě nezlobte.
Docela by mě potěšily vaše názory.

Mějte se hezky.

MadameBijou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dee Dee | 23. srpna 2011 v 14:05 | Reagovat

Kdyby sis objednala lepší design, navíc to menu je fakt hrozný...=nedůvěrný, já bych si tady nci neobjednala, ale třeba robotique.blog.cz vypadá věrohodně, zkus se od něj inspirovat (ale nekopírovat)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Konopný shop